Pages Navigation Menu

Bakırköy Müzik Kursu - Bakırköy müzik

Çello ( Viyolonsel ) Eğitimi

ÇELLO (Viyolonsel) HAKKINDA KISA BİLGİ  :                 

Çello (Viyolonsel) hakkında kısa bilgi vermeden önce, Sizler için Bakırköy ve çevre semtlere; Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bağcılar,  Bahçelievler, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Halkalı Toplu Konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Küçükçekmece  gibi semtlere bir araç mesafede ve Bakırköy’ün merkezinde sizler için kurulan ve Bakırköy’de M.E.B. onaylı sertifika vermeye yetkili bir sanat Derneği tarafından kurulan ilk  resmi kurs olma özelliği taşıyan kursumuza sizleri de bekliyoruz…

Keman ve Viyola gibi Yaylı Çalgılar tabir edilen aileden olan Viyolonsel ya da diğer adı ile Çello

Dört telli bir müzik aletidir. Fransa’da 16. Y.y. da ortayaçıkmış olan müzik aleti görüntü olarak vücudu anımsatmaktadır. İnsan sesine en yakın çalgı aleti olarak viyolonsel gösterilir. Büyük kompozitörler Beethoven, Brahms, Vivaldi, Debussy, Bach viyolonsel için eserler meydana getirmişlerdir. Orkestrada basları desteklemek amacıyla kullanılan viyolonselin solo çalgı gibi kullanılması 18. Yüzyıl civarında başlamıştır.

Yetkin eğitmenler eşliğinde Çello öğrenmek artık çok daha kolay. Rahat ve hızlı ulaşım imkanına sahip ve pek çok semtten rahatça tek vasıta ile ulaşabileceğiniz Bakırköy’ün merkezinde bulunan kursumuza sizleri de bekliyoruz. Yapmanız gereken hangi dal ile ilgileniyorsanız yan sütünde bulunan dersin üzerine tıklayarak o dersin sayfasına gitmek. Bekliyoruz.

 İlgilendiğiniz Kurs için lütfen yan sütunda bulunan linke tıklayınız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir