Pages Navigation Menu

Bakırköy Müzik Kursu - Bakırköy müzik

Klasik Gitar Kursu

5 yaşından itibaren herkese eğitimi vermekteyiz. Eğitimimiz tercihe göre birebir ve grup dersi biçimindedir. Özel ders; haftada bir gün bir ders saati, grup ders ise yaş ve seviyeye göre oluşturulan en fazla dört kişilik sınıflarda haftada bir gün iki ders saati olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda haftada 3 saat solfej dersleri vermekteyiz.

Öğrencimiz solfej derslerinin enaz birine girebileceği gibi isterse 3 derse de girebilmektedir.Yeni öğrenenler için nota, solfej ve armoni ile başlayan eğitim, her ders enstrümanın imkânlarını öğrenme ve daha profesyonel parçaların çalışılması olarak devam etmektedir.

En az dört aylık bir eğitimin sonunda öğrenci bir etkinliğimizde bir parça çalacak düzeye gelebilmektedir. Eğitmenlerimiz konservatuvar mezunu olup pek çok konserde görev almış, ünlü gruplarla çalışmış ve bu görevlerini hâlâ sürdürmektedirler. Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Bireysel derslerde en az iki gün önceden haber verme kaydıyla dersi eğitmenin uygun olduğu bir tarihe erteleme şansınız da vardır.

[form form-18]