Pages Navigation Menu

Bakırköy Müzik Kursu - Bakırköy müzik

Nerede Olursanız Olun ; 07 Mayıs 13 Mayıs Arası Sanatla Olun !

Haftanın Sanat Çizelgesi Kore Resim Sanatı Sergisi 10 Mayıs’a dek Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi’nde izlenimdi. Kore Resim Sanatı Sergisi 10 Mayıs’a dek Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi’nde izlenimdi. İSTANBUL

sanat duyuru

■ ‘Borusan Müzik Evi’nde bugün saat 20.00’de “Electrosonic City 2012”, yarın saat 21.30’da “Alper Maral Multiphonics Ensemble ‘İyi ki doğdun John Cage!’”, perşembe günü saat 20.00’de “Juliana Snapper – Miller Puckette: Electroacoustic Day”, cuma günü saat 21.00’de “Nova Muzak Series – Moritz Von Oswald Trio”, cumartesi günü saat 21.30’da “Süleyman Ergüner” konseri izlenebilir. (0212 336 32 80)

■ ‘KKM Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi’nde yarın saat 20.00’de “Candaş Orkestrası Yaza Merhaba Konseri” izlenebilir. (0216 658 00 15)

■ ‘Babylon’da yarın saat 21.30’da “Kalan Müzik: Defne Şahin”, çarşamba günü saat 22.30’da “Of Montreal”, perşembe günü saat 21.30’da “The Big Pink”, saat 23.00’te “Indie Club Hosted by Mabbas”, cuma günü saat 22.00’de “Club Bangkok”, cumartesi günü saat 23.30’da “Death in Vegas” konseri izlenebilir. (0212 292 73 68)

■ ‘Jolly Joker Balans’ta yarın saat 21.00’de “Murat Sakaryalı”, çarşamba günü saat 21.00’de “Kargo”, perşembe günü saat 21.00’de “Koz”, cuma günü saat 22.00’de “Gökhan Türkmen”, cumartesi günü saat 22.00’de “Can Bonomo” konseri izlenebilir. (0212 249 07 49)

■ ‘Salon’da yarın saat 21.30’da “Birol Topaloğlu” konseri izlenebilir. (0212 334 07 52)

■ ‘Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi’nde yarın ve çarşamba günü saat 20.00’de “Fransa’dan Esintiler”, perşembe günü saat 20.00’de “Leyla Gencer’i Gençlerle Anıyoruz”, cuma günü saat 20.00’de “Osmanlı’nın İtalyan Operası”, cumartesi günü saat 20.00’de “Faure Requıem” konseri izlenebilir. (0216 346 15 31)

■ ‘Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası – Sizin Seçtikleriniz’ konseri çarşamba günü saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde, perşembe günü saat 20.00’de Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium’da izlenebilir. (0216 658 00 15)

■ ‘Carmelo Martinez – David Martinez Garcia’ konseri, çarşamba günü saat 19.00’da Doğuş Üniversitesi Acıbadem Kampusu, perşembe günü saat 20.00’de Akbank Sanat Gitar Günleri kapsamında Akbank Sanat’ta izlenebilir. (0212 219 16 97)

■ ‘Caddebostan Kültür Merkezi’nde perşembe günü saat 20.30’da “Fatih Erkoç ile Türk Sanat Müziği” konseri izlenebilir. (0216 386 29 49)

■ ‘Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda perşembe saat 20.00’de “Metin Şentürk: En Baba Şef Sinema Senfoni Orkestrası”, cuma günü saat 20.00’de “Endülüsten İstanbul’a: Ender Doğan”, cumartesi ve pazar günü saat 20.00’de “Arjantin Tango Grubu” konseri izlenebilir. (0212 231 54 97)

■ ‘Notre Dame de Sion Fransız Lisesi Gösteri Salonu’nda perşembe günü saat 20.00’de “Opera Le Devin du Village (Köyün Kâhini)” konseri izlenebilir. (0212 219 16 97)

■ ‘Fulya Sanat’ta cuma günü saat 20.00’de “İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası – Genç Yetenekler Finali” izlenebilir. (0212 215 60 29)

■ ‘The Seed’de cumartesi günü saat 20.00’de İstanbul Resitalleri kapsamında “Simone Dinnerstein” konseri izlenebilir. (0 212 323 60 50)

■ ‘Aya İrini Müzesi’nde cumartesi günü saat 20.00’de “Erkan Oğur – Mikail Aslan: Çeşmi Dil” konseri izlenebilir. (0 212 522 17 50)

■ ‘İş Sanat Kültür Merkezi’nde cumartesi günü saat 20.00’de “Arif Sağ Tolga Sağ Erdal Erzincan” konseri izlenebilir. (0 212 316 10 83)

■ ‘İTÜ Maçka G Amfisi’nde cuma ve cumartesi günleri saat 16.00’da “Sesin Yolculuğu Genç Besteciler” konserleri ücretsiz olarak izlenebilir. (0212 293 13 00) ANKARA

■ CSO Konser Salonu’nda, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın (CSO) Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu ile birlikte vereceği konser, 10 ve 11 Mayıs’ta saat 20.00’de. (0 312 309 13 43)

■ BSO Konser Salonu’nda, Bilkent Senfoni Orkestrası’nın (BSO) şef Tulio Gagliardo Varas yönetiminde vereceği, gitar sanatçıları Olga Kamornik, Asya Selyutina, Soner Egesel, Kağan Korad ve Kürşad Terci’nin solist olarak katılacağı konser 12 Mayıs’ta saat 20.00’de. (0 312 290 17 75) Sergi İSTANBUL

■ Şiir Özgilge’nin “KAOSTANTIN-IST” isimli sergisi 8 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Galeri G-art’ta.

■ Red Kit İstanbul’da sergisi 9 Mayıs – 17 Haziran tarihleri arasında Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde.

■ Nejdet Vergili’nin “Uzak Ufuklar” isimli resim sergisi 9 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında Galeri Selvin’de. (212.263 74 81)

■ Pınar Selimoğlu’nun sergisi 10 – 20 Mayıs tarihleri arasında Bonart Sanat Galerisi’nde.

■ Fluxus 50. yıl sergisi 10 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Kuad Galeri’de. (0212 227 00 08)

■ Gökçe Er’in “Zemin Kontrol” sergisi 10 Mayıs – 9 Haziran tarihleri arasında .artSümer’de. (0 212 249 1035)

■ Erwin Wurm’un “Blow up” sergisi 10 Mayıs – 23 Haziran tarihleri arasında Galerist’te. (212 252 1896)

■ Karşıt Kenarlar isimli karma sergi 10 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında ART SUITES GALLERY’de.

■ Ender Güzey’in 40. sanat yılı sergisi 10 – 31 Mayıs tarihleri arasında Galata Mevlevihanesi’nde.

■ Gilbert Garcin’in “Bay G” isimli sergisi 10 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Elipsis Gallery’de. (0 212 249 48 92)

■ Tony Cragg’ın sergisi 11 – 30 Mayıs tarihleri arasında Galeriartist’te. (0212 227 68 52)

■ Geleneksel Türk Sanatları Buluşması sergisi 11 – 19 Mayıs tarihleri arasında Bahariye Mevlevihanesi’nde.

■ Şenay Lüle’nin “Soyutlamalar” isimli sergisi 11 Mayıs’a kadar Ramada Kültür Sanat Merkezi’nde. (0 216 474 98 00)

■ Serap Atala’nın sergisi 7 Mayıs’a kadar Artev’de. (0216 449 46 75)

■ Elmas Deniz’in “ELMAS” isimli sergisi 8 Mayıs’a kadar Maçka Sanat Galerisi’nde. ■ Zeynep Birced’in “Beats per Unit” isimli sergisi 8 Mayısa kadar Gama Sanat Galerisi’nde.

■ Seyit Mehmet Buçukoğlu’nun “Sözün İzi” isimli sergisi 8 Mayısa kadar Galeri Linart’ta. (0212 247 47 29)

■ Oyun Alan’ları: Grafik Tasarımcıların Deneysel Üretimleri Hakkında Bir Sergi isimli sergi 9 Mayıs’a kadar Siemens Sanat’ta. (0212 334 11 04)

■ Figen Batı’nın “der’in” isimli sergisi 9 Mayıs’a kadar Odakule Sanat Galerisi’nde. ■ Charles Csuri’nin “Zamanın Eskiz Defterleri” isimli sergisi 10 Mayıs’a kadar Sabancı Üniversitesi’nde. (0216 483 90 97)

■ Charles Csuri’nin sergisi 10 Mayıs’a kadar Kasa Galeri, Karaköy’de.

■ Jochen Proehl’ın “Unearthed” sergisi 10 Mayıs’a kadar cda Projects’te. (0212 251 12 74)

■ Doğu Çankaya’nın sergisi 12 Mayıs’a kadar Galeri/Miz’de. (0212 241 76 66) ■ İşgal Duvarları isimli karma sergi 12 Mayıs’a kadar Hayaka Artı’da. (0 212 252 5490)

■ “Anne”lere isimli karma sergi 12 Mayıs’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde. (0216 363 12 80)

■ Anne Sanatçılardan Annelere isimli sergi 12 Mayıs’a kadar Alta Sanat Galerisi’nde. (0212 282 69 65)

■ Gülten İmamoğlu’nun sergisi 12 Mayıs’a kadar Rumeli Cad. Birlik Apartmanı’nda.

■ Lebibe Sonuc’un “Femina” isimli sergisi 12 Mayıs’a kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde.(0212 291 82 55)

■ Tarih Nehri ve Segment #1A isimli sergiler 13 Mayıs’a kadar BORUSAN CONTEMPORARY’de.

■ Franz Ackermann’ın “Transit” isimli sergisi 13 Mayıs’a kadar Dirimart’ta. (0212 291 34 34)

■ Ayşe Wilson’’ın “biz küçükken” başlıklı sergisi 13 Mayıs’a kadar Pg Art Gallery’de. (0212 252 80 00)

■ Güzhan Müstecaplıoğlu’nun sergisi 13 Mayıs’a kadar Füsun İnan Art Gallery’de. (0212 232 40 49)

■ Dr. Demir Fıtrat Onger koleksiyonundaki “Paris Ekolü Sanatçıları Sergisi” 14 Mayıs’a kadar Maçka Modern Sanat galerisinde. ■ Van Gogh Alive isimli sergi 15 Mayıs’a kadar Karaköy Antrepo 3’te.

■ Murat Sarıyar’ın “Varolmayanlar” isimli sergisi 15 Mayıs’a kadar Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nda.

■ Gül Erali’nin Seramik Heykel Sergisi 15 Mayıs’a kadar Hobi Sanat Galerisi’nde.

■ Mehmet Ulusel’in “Meşguliyetle Tedavi 2” isimli sergi 15 Mayıs’a kadar Gallery 2’de. (212 291 37 91)

■ Turgut Yüksel’in “Tarihte Bugün” isimli sergisi 15 Mayıs’a kadar Karşı Sanat Çalışmaları’nda. (0212 245 71 53 – 54) ■ Nilüfer Moayeri’nin sergi 15 Mayıs’a kadar Galeri Binyıl’da. (0212 240 34 45)

■ Sanatsal Tasarımlar Sergisi 15 Mayıs’a kadar Bahariye Sanat Galerisi’nde. (0216 414 55 06)

■ Recep Çiftci’nin “Olmak İçin Ölmek” isimli sergisi 16 Mayıs’a kadar İstanbul Modern Sanatlar Galerisi’nde.

■ Sait Zaimkeleş’in sergisi 17 Mayıs’a kadar Bali Sanat Galeri’nde. (212-258 6162)

■ Esat Tekand’ın sergisi 17 Mayıs’a kadar 44A GALERİ‘DE.

■ Ercan Arslan’ın “Lost in Color” isimli sergi 18 Mayıs’a kadar Galatea Art’ta. (212 245 33 20)

■ Şeyla Gülman Niyego’nun “Yolculuk” isimli sergisi 18 Mayıs’a kadar Galeri Artist Çukurcuma’da (0 212 251 91 63)

■ Bensen Ünlüoğlu’nun fotoğraf sergisi 18 Mayıs’a kadar TGC Basın Müzesi’nde. (0212 5138458)

■ Horasan’ın “Labirent” isimli sergisi 19 Mayıs’a kadar PiArtworks’te. (0212 293 67 09)

■ Ercan Sert’in “Mahrem-i Esrar” isimli sergisi 19 Mayıs’a kadar Doruk Sanat Galerisi’nde. (0212 252 05 35)

■ Sait Mingü’nün sergisi 19 Mayıs’a kadar Mim Art Antiques’de. (0212 240 27 66)

■ Mehmet Aksoy’un 50. yıl sergisi 20 Mayıs’a kadar Tophane-i Amire’de. ■ Ayşe Özen’in “Affet Beni Afro@dit Teknoloji” isimli sergisi 20 Mayıs’a kadar Olcal Art’ta. (0 2 1 6 411 17 13)

■ Esma Paçal Turam’ın “Günlerden Bir Gün” isimli sergisi 20 Mayıs’a kadar Apel’de. (0212 292 72 36)

■ Yılmaz Güney 74. Doğum Yılı Sergisi 22 Mayıs’a kadar Caddebostan Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde. (0216 386 26 81) ■ Belkıs Balpınar’ın “Artkilim Sergisi” 22 Mayıs’a kadar Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi’nde. (0212 327 00 12)

■ Lyndl Hall ve Erdem Taşdelen’in sergisi 23 Mayıs’a kadar Eski Sanatorium’da.

■ Gogi Çagelişvili’nin “Mavi” adlı resim sergisi 24 Mayıs’a kadar Pirosmani Sanat Galerisi’nde. (0212 2526812)

■ Sahir Abacı’nın “Birinci Harman” adlı sergisi 24 Mayıs’a kadar Fototrek Fotoğraf Merkezi’nde.

■ Claire Arkas’ın “Yaşam Arşivi” isimli sergisi 24 Mayısa kadar Ekavart Gallery’de. (0212 252 81 31)

■ Nevin Aladağ’ın sergisi 26 Mayıs’a kadar RAMPA’da.

■ Yusuf Özsarfati’nin sergisi 26 Mayıs’a kadar Tolga Eti Sanatevi’nde. (0216 368 26 79)

■ Mona Hatoum’un “Hâlâ Buradasın” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar ARTER’de. (0212 243 37 67)

■ Nevin Aladağ’ın “Sahne” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar ARTER’de. (0212 243 37 67)

■ Gülçağ Konçe’nin “Oda” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar Ütopya Platform Sanat Galerisi’nde. (0216 414 11 87) ■ Hayal İncedoğan’ın “Rüzgâr Yabanidir” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar Amerikan Hastanesi “Operation Room”da.

■ Nelli’nin “Yol – My Way” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar Schneidertempel Sanat Merkezi’nde. (0212 249 01 50)

■ Ahmet Umur Deniz ve Cansen Ercan’ın “Aynı Pozdan/Esin” isimli sergisi 27 Mayıs’a kadar Harmony Sanat Galerisi’nde. (0216 553 21 67) ■ Rahmi Aksungur’un sergisi 29 Mayıs’a kadar Evim Sanat Galerisi’nde.

■ Musevitoğlu Atölyesi Resim Sergisi 31 Mayıs’a kadar Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi’nde. (0212 259 77 40)

■ Mustafa Köseoğlu’nun sergisi 31 Mayıs’a kadar Alta Sanat Galerisi’nde. (0212 282 69 65)

■ Gerçeklik Terörü isimli sergi 31 Mayıs’a kadar Depo, Mars ve Asfalt Kadıköy’de. ■ Barış Cihanoğlu’nun “Feromon Etkisi” isimli sergisi 31 Mayıs’a kadar Galeri Ilayda’da. (0 212 227 92 92)

■ Ertuğrul Ateş’in “Kaf Dağı” isimli sergisi 31 Mayıs’a kadar Galeri Mabeyn’de.

■ Hakan Esmer’in “Yaşamdan…II” isimli sergisi 31 Mayıs’a kadar Kızıltoprak Sanat Galerisi’nde. (216 418 38 06)

■ Sean Lee’nin “Ev Ödevi” isimli sergisi 2 Haziran’a kadar The Empire Project’te.

■ Dieter Mammel’in “Diva” isimli sergisi 2 Haziran’a kadar C.A.M Galeri’de. (0212 245 79 75)

■ Dünden Sonra isimli fotoğraf sergisi 3 Haziran’a kadar İstanbul Modern’de. (0 212 334 73 53)

■ Resul Aytemür’ün “657 ve Diğerleri” isimli sergisi 3 Haziran’a kadar Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi’nde. (0 212 245 02 29)

■ Yaşayan, Savaşan Osmanlı ve Dioramaları sergisi 6 Haziran’a kadar Büyük Mabeyn Köşkü’nde.

■ Yavuz Yılmaz’ın “Seyr-i Mesel” adlı fotoğraf sergisi 8 Haziran’a kadar Kadıköy Hera’da. (0216 346 04 13)

■ Koray Ariş’in retrospektif sergisi 9 Haziran’a kadar İş Sanat Kibele Galerisi’nde.

■ Bizden ve Onlardan 26 isimli sergi 9 Haziran’a kadar Tem Sanat Galerisi’nde. (0212 2470899) ■ Rembrandt ve Çağdaşları sergisi 10 Haziran’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.

■ Merkezde isimli karma sergi 10 Haziran’a kadar Galeri Linart’ta.

■ Juan Botello Lucas’ın sergisi 16 Haziran’a kadar Pi artworks Tophane’de. (02122454087)

■ Ethem Baymak ve Reşit İsmet’in “Suyun öbür yanı…” isimli sergisi 16 Haziran’a kadar Terakki Sanat’ta. (0212 351 00 60)

■ Adalar, Mimarlar, Binalar isimli sergi Haziran 2012’ye dek Adalar Müzesi’nde. (0216 382 64 30)

■ Goya’nın “Zamanının Tanığı” isimli sergisi 29 Temmuz’a kadar Suna ve İnan Kıraç Vakfı Pera Müzesi’nde. ANKARA

■ Hülya Özyıldız – ebru – 11 Mayıs’a dek – Ziraat Bankası Mithatpaşa Sanat Galerisi’nde. (0 312 417 84 58)

■ Ali BoğaNeriman Küçükbeycan – resim – 12 Mayıs’a dek – Milli Piyango Talih Kuşu Sanat Galerisi’nde. (0 312 418 11 29)

■ Vahap Demirbaş – resim – 12 Mayıs’a dek – Sevgi Sanat Galerisi’nde. (0 312 441 36 34)

■ Gülveli Kara – resim – 16 Mayıs’a dek – Galeri Soyut’ta. (0 312 438 86 70)

■ Melike Taşçıoğlu – resim – 16 Mayıs’a dek – Galeri Soyut’ta. (0 312 438 86 70)

■ Süleyman Karakul – resim – 17 Mayıs’a dek – Cumhuriyet Kültür Merkezi’nde. (0 312 442 30 50)

■ Süheyla Sabır – resim – 18 Mayıs’a dek – Ziraat Bankası Kuğulu Sanat Galerisi’nde. (0 312 466 05 40)

■ Reha Kutal – fotoğraf – 19 Mayıs’a dek – Budak Çerçeve Galerisi’nde. (0 312 439 35 73)

■ Tonguç Gökalp – resim – 28 Mayıs’a dek – Galeri Polart’ta. (0 312 439 14 80)

■ Yunus Tokuş – resim – 28 Mayıs’a dek – ARETE Sanat Galerisi’nde. (0 312 440 08 81)

■ Kezban Arca Batıbeki – resim – 31 Mayıs’a dek – Tepe Prime Eskişehir Yolu’nda. (0 312 286 00 74)

■ Bir Arada III – resim – 2 Haziran’a dek – Helikon Sanat Galerisi’nde. (0 312 441 78 01)

■ M.C. Escher – resim – 5 Ağustos’a dek – Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00) İZMİR

■ Aphrodisias Sanat Merkezi 12 Mayıs’a dek “Enerjik Bakış” fotoğraf sergisini ağırlayacak.

■ Sezin Haşıcı’nın özgün baskıresim ve resim sergisi, 16 Mayıs’a dek Ege Üniversitesi 50. Yıl Köşkü Sanat Galerisi’nde izlenimde.

■ Engin Tosun Kaytmaz’ın “Objektifime Takılanlar” başlıklı fotoğraf sergisi, İzmir Devlet Resim Heykel Müzesi ve Galerisi’nde yarın sona eriyor.

■ Eren Eyüboğlu’nun retrospektif sergisi 2 Haziran’a dek İş Sanat İzmir Galerisi’nde.

■ Kore Resim Sanatı Sergisi 10 Mayıs’a dek Resim Heykel Müzesi Kültürpark Sanat Galerisi’nde izlenimdi. Tiyatro İSTANBUL

■ Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi Salon 1’de “Birdy” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Tekel Sahnesi’nde “Çehov Makinesi” pazar 15.00. (0 212 292 39 00)

■ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları 28. Genç Günler kapsamında Kadıköy Haldun Taner Sahnesi’nde Savaş Dinçel Tiyatrosu “Çizgilerle Nâzım Hikmet” cumartesi 15.00, Ata Drama “Hadi Öldürsene Canikom” cumartesi 19.30. Ümraniye Sahnesi’nde Kabataş Erkek Lisesi “Oyun Nasıl Oynanmalı” perşembe 14.00, Özel Saint Michel Lisesi “Bulanık Su” perşembe 19.30, Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi “Ah Şu Gençler” cuma 14.00, TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi “Üç Kuruşluk Opera” cuma 19.30, Özel Üsküdar Amerikan Lisesi “Bir Evlenme” cumartesi 14.00, İstanbul Anadolu Lisesi “Kulaktan Kulağa” cumartesi 19.30, Kâğıthane Gültepe Lisesi “Ne Dersin Aziz Nesin?” pazar 14.00, Vefa Lisesi “Canavar Sofrası” pazar 19.30. (0 212 661 38 94)

■ Bakırköy Belediye Tiyatroları Müşfik Kenter Sahnesi’nde “Hangisi Babası” cuma 20.30, “Benim Güzel Pabuçlarım” cumartesi 11.00, “www.aşkbu-mu.com” cumartesi 20.30, “Hoşu’nun Utancı” pazar 11.00, “Külhanbeyli Müzikali” pazar 15.30. Turhan Tuzcu Sahnesi’nde “Şişman Domuz” salı 20.30. (0 212 661 38 94)

■ Ortaoyuncular’da “Nasri Hoca ve Muhalif Eşeği” cuma, cumartesi 20.00, pazar 18.00. (0 212 251 18 65)

■ Dostlar Tiyatrosu “Ben Bertolt Brecht” cuma 20.30 Muammer Karaca Tiyatrosu, cumartesi 20.30 Kozzy. (0 212 252 59 35)

■ DOT’ta “Süpernova” Çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi 21.00 (0 212 232 44 40)

■ Kumbaracı50’de “Dertsiz Oyun” cuma, cumartesi, pazar 23.00. (0 212 243 50 51)

■ Maya Sahnesi’nde “Eleni’den Mektuplar” çarşamba 20.30, “Küçük Bir Kukla Süiti” perşembe 20.30, “U.C.B / BGST Dansçıları” cuma 20.30, “Alem Buysa Kral Übü” cumartesi 20.30, “Lahana Sarma” pazar 15.00. (0 212 252 74 52)

■ İkincikat’ta “Cam Yapraklar” salı, “Yalnız Batı” çarşamba, “Yok oğlum, biz evdeyiz” perşembe (0 212 292 32 47)

■ 18. İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında “Nâzım ile Brecht Biraz da Aziz Nesin” çarşamba 20.30 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu “Asi Kuş” Kenter Tiyatrosu’nda 20.30, “Aşk Mektupları” Kenter Tiyatrosu’nda cuma 20.30, “Arzunun Bedeni” Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde cuma 20.30, cumartesi 15.30, “Yola Çıktığım Gün Sakin Serin Bir Sabahtı” Hamursuz Fırını’nda cuma, cumartesi 20.30, cumartesi 15.30, “Dertsiz Oyun” cuma, cumartesi, pazar 23.00 Kumbaracı50’de, “Hamlet” Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde cumartesi 20.30, pazar 15.30, “Yalnızlar Kulübü” İkincikat’ta cumartesi 20.30, “Çehov Makinesi” Üsküdar Tekel Sahnesi’nde pazar 20.30, “Kraliçe Lear” Kenter Tiyatrosu’nda pazar 20.30. ANKARA

■ Akün Sahnesi’nde, “Nâzım Hikmet’in İnsan Manzaraları’ndan On Bir Tablo” 8-12 Mayıs’tarihleri arasında cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Pal Sokağı Çocukları/çocuk oyunu” 12 ve 13 Mayıs’ta saat 11.00’de. (0 312 427 19 71)

■ Altındağ Tiyatrosu’nda, “Haydi Karına Koş” 8-13 Mayıs’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Boğaç Han/çocuk oyunu” 9 Mayıs’ta saat 11.00’de. (0 312 316 59 02)

■ Büyük Tiyatro’da, “Genç Osman” 8, 13 Mayıs’ta saat 20.00’de. (0 312 324 22 10)

■ Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Elma Hırsızları” 8-13 Mayıs tarihleri arasında cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te. (0 312 240 00 91)

■ Küçük Tiyatro’da, “Venedik Taciri” 13 Mayıs’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te. (0 312 311 11 69)

■ Oda Tiyatrosu’nda, “Yosunlar” 12 Mayıs’a dek saat 18.30’da. (0 312 311 11 69)

■ Stüdyo Sahne’de, “Bir Delinin Hatıra Defteri” 8, 11 Mayıs’ta saat 20.00’de, 13 Mayıs’ta saat 13.00’te. (0 312 397 30 24)

■ İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde, “Orkestra” 9, 10 Mayıs’ta saat 20.00’de, 12 Mayıs’ta saat 15.00’te. (0 312 427 19 71)

■ Şinasi Sahnesi’nde, “Soğuk Bir Berlin Gecesi” 8-13 Mayıs’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Karlar Kraliçesi/çocuk oyunu” yarın saat 11.00’de. (0 312 467 17 44)

■ Ertan Gösteri Merkezi’nde, Ankara Deneme Sahnesi’nce sahnelenecek “Kadınları İsyanı” adlı oyun her pazartesi saat 20.00’de. (0 312 212 32 31)

■ Mavi Sahne’de, “Mutfak Cadıları” 12 Mayıs’ta saat 20.00’de, 13 Mayıs’ta saat 17.00’de. “Cinfikir/çocuk oyunları” saat 12.00’de. (0 312 241 02 33)

 

 

Kaynak : [-]

Etiketler:, , , , , , , , , , , , ,

Benzer Kategoriler

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir