Pages Navigation Menu

Bakırköy Müzik Kursu - Bakırköy müzik

Nerede Olursanız Olun ; 12 Kasım – 18 Kasım Arası Sanatla Olun !

Remzi Raşa’nın sergisi 14 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında Artisan Sanat Galerisi’nde.

 İSTANBUL

■ Devlet Tiyatroları Beykoz Ahmet Mithat EfendiSahnesi’nde “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını”

sanat duyuru

cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00. Cevahir Sahneleri Salon 1’de “Sidikli Kasabası” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00. Cevahir Sahneleri Salon 2’de “Düğün Şarkısı” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Kartal Bülent Ecevit Sahnesi’nde “Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını” salı, çarşamba 20.00. Küçük Sahne’de “Çirkin” salı, çarşamba, perşembe, cum 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00. Küçükçekmece DTSahnesi’nde “Ay Ecesi” cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Stüdyo Sahne’de “Kontrabas” salı, çarşamba, cumartesi 20.00. Üsküdar Tekel Sahnesi’nde “Çehov Makinesi” perşembe, cuma, cumartesi 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00)
■ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları F. Reşat Nuri Sahnesi’nde “Büyünün Gözleri” çarşamba, perşembe, cuma 20.30, cumartesi 15.30 ve 20.30, pazar 15.30. GOP Ferih Egemen Sahnesi’nde “Denizkızı” perşembe, cuma 14.00. Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Ben Sinema Artisti Olmak İstiyorum” çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. Kâğıthane Sadabad Sahnesi’nde “Vişne Bahçesi” çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. Kağ. Küçük Kemal Sahnesi’nde “Karagöz Tatlıcı” perşembe, cuma 14.00. Haldun Taner Sahnesi’nde “Toros Canavarı” çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. Ümraniye Sahnesi’nde “Dar Ayakkabıyla Yaşamak” çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde “Kabare” çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. Üsküdar K. Yılmazer Sahnesi’nde çarşamba, cumartesi 15.30 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.30. ( 0 212 661 38 94)

■ Bakırköy Belediye Tiyatrosu Müşfik Kenter Sahnesi’nde “www.aşkbu-mu.com” perşembe, cumartesi 20.30, “Hangisi Babası” cuma 20.30, “Benim Güzel Pabuçlarım” cumartesi 11.00, “Hoşu’nun Utancı” pazar 11.00, “Külhanbeyli Müzikali” pazar 15.30. (0 212 661 38 94)

■ Dostlar Tiyatrosu’nda “Ben Bertolt Brecht” çarşamba 21.00 Profilo Büyük Salon, cumartesi 20.30 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi. (0 212 253 67 11)

■ Ortaoyuncular’da “İşsizler Cennete Gider” cuma 20.00, “Nasri Hoca ve Muhalif Eşeği” cumartesi 20.00, pazar 18.00. (0 212 251 18 65)

■ Tiyatro Pera’nın “Ah Smyrna’m, Güzel İzmir’im” cuma, cumartesi 20.00, pazar 18.30.

■ Oyun Atölyesi’nde “Basit Bir Ev Kazası” salı 20.30, “Pandaların Hikâyesi” perşembe, cuma 20.30, cumartesi 16.00 ve 20.30, pazar 16.00. ( 0 216 345 39 39)

■ Kumbaracı50’de “Yokuş Aşağı Emanetler” bugün 20.30, yarın 20.30, “Seni Yenicem İstanbul” çarşamba 20.30, “Bernarda Alba’nın Evi” perşembe 20.30, “Lulabay Bir Cihangir Hikâyesi” cuma 20.30, “Haz Makamı” cuma 23.00, “Kara Sohbet” cumartesi 20.30, “Seni Yenicem İstanbul” cumartesi 23.00, “Nasrettin Hoca” pazar 13.00. (0 212 243 50 51)

■ İkincikat’ta “Limonata” bugün ve yarın, “Korku Tüneli” çarşamba, “Disosya” perşembe, “Yalnızlar Kulübü” cuma, cumartesi 20.30. ( 0 212 292 32 47)

ANKARA

■ Akün Sahnesi’nde, “33 Varyasyon” adlı oyun 17 Kasım’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Bir Delinin Hatıra Defteri” adlı oyun 27, 28, 29 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 427 19 71)

■ Altındağ Tiyatrosu’nda, “Boğaç Han/çocuk oyunu” 15, 18 ve 25 Kasım’da saat 11.00’de, “Kış Gelmeden” adlı oyun 20, 21, 22 ve 23 Kasım’da saat 20.00’de, 24 Kasım’da saat 15 ve 20.00’de, “Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun” adlı oyun yarın ve 14, 15, 16 Kasım’da saat 20.00’de, 17 Kasım’da saat 15.00 ve 20.00’de, “Mirasçılar/İzmir DT” 27, 28, 29 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 316 59 02)

■ Büyük Tiyatro’da, “Kerbela” adlı oyun 27 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de, “Hürrem Sultan” adlı oyun yarın ve 16, 20, 23 Kasım’da saat 20.00’de, 18 ve 25 Kasım’da saat 15.00’te. (0 312 324 22 10)

■ Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Cyrano de Bergerac” 18 Kasım’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Fosforlu Cevriye” adlı müzikal oyun 27, 28, 29 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 240 00 91)

■ Küçük Tiyatro’da, “Keloğlan Keleşoğlan/çocuk oyunu” 18, 19 Kasım’da saat 11.00’de, “Soğuk Bir Berlin Gecesi” adlı oyun 13-17 Kasım tarihleri arasında cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Huzur Çıkmazı/İzmir DT” 20, 21, 22 ve 23 Kasım’da saat 20.00’de, 24 Kasım’da saat 15.00 ve 20.00’de, “Ben Ödüyorum” adlı oyun 28, 29 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 311 11 69)

■ Oda Tiyatrosu’nda, “Dönülmez Akşamın Ufkundayız” adlı oyun 13-17 Kasım tarihleri arasında saat 18.30’da, “Krem Karamel” adlı oyun 19-24 Kasım tarihleri arasında saat 18.30’da, “Yosunlar” adlı oyun 27-30 Kasım tarihleri arasında saat 18.30’da. (0 312 311 11 69)

■ Stüdyo Sahne’de, “Bir Kahve Molası-Karıncalar” adlı oyun yarın ve 16 Kasım’da saat 20.00’de, 18 Kasım’da saat 15.00’te, “Jerry ve Tom” adlı oyun 20, 23, 27, 30 Kasım’da saat 20.00’de, 25 Kasım’da saat 15.00’te. (0 312 397 30 24)

■ İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde, “Cesaret Ana ve Çocukları” adlı oyun 24 Kasım’a dek cumartesi günleri saat 15.00 ve 20.00’de, pazar günleri saat 15.00’te, diğer günlerde de saat 20.00’de, “Yastık Adam” adlı oyun 28 ve 29 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 397 30 24)

■ Şinasi Sahnesi’nde, “Sırça Kümes” adlı oyun 27, 28, 29 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de, “Canlı Yayın” adlı oyun bugün ve yarın saat 20.00’de. (0 312 397 30 24)

■ Ankara Meydan Sahne’de, Uğur Mumcu’nun kaleme aldığı “Sakıncasız” adlı oyun 14, 17, 18, 24 ve 28 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 431 74 31)

■ Mavi Sahne’de, “Gıres/müzikal” adlı oyun, 23 ve 24 Kasım’da saat 20.00’de, 25 Kasım’da saat 17.00’de, “Tuluatmasyon/Her Şey Doğaçlama Komik Gösteri” adlı oyun 16 ve 17 Kasım’da saat 20.00’de. (0 312 241 02 33)

■ Ankara Sanat Tiyatrosu’nda, “Selamün Kavlen Karakolu” adlı oyun 17, 23, 24 ve 30 Kasım’da saat 20.00’de, 18 Kasım’da saat 15.30’da, “Zübük” adlı oyun 16 Kasım’da saat 20.00’de, 25 Kasım’da saat 15.30’da. (0 312 417 76 76)

■ Tiyatro Pembe Kurbağa’da, “Hiçyemez Prenses” 17, 24 Kasım’da saat 12.00’de, “Kırmızı Şapkalı Kurbağalar/bebek tiyatrosu” 18 ve 25 Kasım’da saat 12.00’de. (0 312 418 02 98)

■ ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde, Genco Erkal’ın sahneleyeceği “İnsanlarım/Nâzım Hikmet” adlı oyun 19 Kasım’da saat 20.30’da, “Ben Bertolt Brecht” adlı oyun 18 Kasım’da saat 19.00’da, “Nereye/Aziz Nesin” adlı oyun 20 Kasım’da saat 20.30’da, “Kerem Gibi” adlı oyun 21 Kasım’da saat 20.30’da, “Marx’ın Dönüşü” adlı oyun 22 Kasım’da saat 20.30’da. (0 312 210 41 51)

■ Ankara Halk Tiyatrosu’nda, “Kutular” adlı oyun bugün saat 20.00’de, 18 Kasım’da saat 15.30’da. (0 312 278 45 19)

■ Yenimahalle Belediyesi Nâzım Hikmet Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Müjdat Gezen’in yazıp yönettiği “1881” adlı oyun 17 Kasım’da saat 16.00’da. (0 312 526 26 26)

SAMSUN

■ Samsun Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Büyük Salon’da; Adana Devlet Tiyatrosu Ephraim Kishon’un yazdığı Ali Hürol’un yönettiği “Karımla Evleniyorum” (Nikâh Kâğıdı) adlı 2 perdelik komedi oyunu 13-14 Kasım tarihlerinde saat 20.00’de sergileyecek. (0362-431 21 00)

■ Samsun Düşevi Oyuncuları “Sarı Köpek” adlı oyunu 13 Kasım Salı günü saat 20.00’de Gazi Sahnesi’nde seyirciyle buluşturacak.

ADANA

■ Adana Devlet Tiyatrosu, Orhan Kemal’in ünlü eserinden uyarlanan, ‘Murtaza’ adlı oyunu yeniden sahneliyor. Yönetmenliğini Işıl Kasapoğlu’nun yaptığı ‘Murtaza’ yarından itibaren hafta içi her gün 20.00’da, cumartesi günü ise 15.00 ve 20.00’de yinelenecek. Bu arada ADT oyuncuları, Zeynep Kaçar’ın yazdığı, Fırat Demirağ‘ın yönettiği, ‘Dış Ses’ adlı oyunu ise Fuaye Sahne’de çarşamba, perşembe ve cuma günleri 18.00’de sahneleyecek. (0322 3523355)

■ Kaktüs Sanat Merkezi, ‘Meyveli Palyaço’yu sahnelemeyi sürdürüyor. Hakan Hançerli’nin yönettiği, ‘Meyveli Palyaço’ adlı müzikli güldürülü çocuk oyunu, Kasım ayı boyunca her cumartesi saat 14.00’te Kaktüs Sanat Merkezi’nde, hafta içinde ise okullarda yineleniyor. (0322 4599159)

İSTANBUL

■ Fatoş Beykal’ın “Masal Olduk” isimli sergisi 13 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında Galeri/Miz’de. (0212 241 76 66)

■ Erinç Seymen’in “Tohum ve Mermi” isimli sergisi 14 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında Rampa’da. (0212 327 08 00)

■ Remzi Raşa’nın sergisi 14 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında Artisan Sanat Galerisi’nde. (0 212 247 90 81)

■ Aysel Alver’in “Retro” isimli sergisi 15 Kasım – 30 Aralık tarihleri arasında Galeri İlayda’da. (0212 243 31 00)

■ Sabahat Çıkıntaş’ın “Arka Oda” isimli sergisi 15 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında Nişantaşı Mine Sanat’ta. (0 2 1 2 2 3 2 3 8 1 3)

■ Onur Gülfidan’ın “Harika Günler” isimli sergisi 15 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında .artSümer’de. (0 212 249 1035)

■ Ömer Kaleşi’nin sergisi 16 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında TEM Sanat Galerisi’nde. (0212 247 08 99)

■ Richard Stipl ve Joseph Zlamal’ın sergisi 16 Kasım – 5 Aralık tarihleri arasında Krampg Galeri’de. (0212 293 93 14)

■ Gökhan Deniz’in “Hangisi Daha Gerçek?” isimli sergisi 17 Kasım – 17 Aralık tarihleri arasında Çağla Cabaoğlu Gallery’de. (0212 291 37 91)

■ Birim Aksüfyek’in sergisi 14 Kasım’a kadar Marjinart Gallery’de.(0 212 251 16 22)

■ Geçmişten Günümüze Yansımalar isimli sergi 15 Kasım’a kadar Güler Sanat’ta.

■ Bâlâ Atabek ve Marsha Franco’nun “İtalyan Gölgeleri” isimli fotoğraf sergisi 15 Kasım’a kadar İtalyan Kültür Merkezi’nde.

■ Caner Karakaş’ın heykel sergisi 15 Kasım’a kadar Karşı Sanat’ta. (0212 245 71 53)

■ Azime Sarıtoprak’ın “Miyazaki Buradaydı” isimli sergisi 15 Kasım’a kadar Mine Sanat Galerisi Caddebostan’da. (0 2 1 6 3 8 5 1 2 0 3)

■ Müşfika Sezen Kocabay’ın “Daima-II” isimli minyatür sergisi 15 Kasım’a kadar Çemberlitaş Basın Müzesi’nde. (0212 513 84 58)

■ Ten ve Tin sergisi 16 Kasım’a kadar Siemens Sanat’ta.(0212 334 11 04)

■ Sedat Kumova’nın “Aman Nazar Değmesin” isimli sergisi 16 Kasım’a kadar Vakıfbank İstanbul Genel Müdürlük Fuayesi’nde. (0212 316 70 70)

■ Nüzhet Kutluğ’un “Dönemlerden Kesitler” isimli sergisi 16 Kasım’a kadar Işık Üniversitesi Şile Kampusu Galeri Işık’ta.(0216 712 14 60)

■ Zekeriya Sarıbatur’un “Mutlak Sonsuzluk” isimli sergisi 17 Kasım’a kadar Kare Art Gallery’de. (0 212 240 44 48)

■ Neda İsmail Atar’ın “Endüstriyel Form” isimli sergisi 17 Kasım’a kadar Dirimart’ta. (0 212 291 34 34)

■ Ali Elmacı’nın “Ateşinle Koru Beni” isimli sergisi 17 Kasım’a kadar Galeri X – ist’te. (0212 291 77 84)

■ İlhan Koman’ın “Sonsuzluk-Eksi-Bir Serisi” sergisi 17 Kasıma kadar Egeran Galeri’de. (0 212 251 1 251)

■ Erhun Şerbetci’nin “Sarnıç Yükü” isimli sergisi 17 Kasım’a kadar Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde.

■ Nancy Atakan’ın “Tutunmak” sergisi 17 Kasım’a kadar Cezayir Galeri’de.

■ GökteTunç’un “Unknown Future /Bilinmeyen Gelecek” isimli sergisi 18 Kasım’a kadar Galeri G-art’da. (0212 2960876)

■ Ayşegül İzer’in “Coğrafyadan Kaldınız” isimli sergisi 18 Kasım’a kadar Galeri Espas’ta.

■ Hamle isimli sergi 18 Kasım’a kadar ARTER’de. (0212 243 37 67)

■ Hilal Zıllıoğlu’nun “Çocuğum Ben” isimli sergisi 19 Kasım’a kadar Cihangir Sanat Galerisi’nde. (0212 244 94 99)

■ Dmitry Sokolenko’nun sergisi 20 Kasım’a kadar Get – Me – Art Galleriy’de.

■ Hilmi Özbay’ın “Çizgiden Boyaya” isimli sergisi 20 Kasım’a kadar Derinlikler Sanat Merkezi’nde. (0212 291 82 55)

■ Viron Erol Vert’in “7 Perde” isimli sergisi 21 Kasım’a kadar Galerist Hasköy’de. (0 212 252 1896)

■ İÜ İktisat Fakültesi Mezunları Cemiyeti Sergisi 23 Kasım’a kadar Tünel Sanat Galerisi’nde.

■ Mustafa Köseoğlu’nun sergisi 23 Kasım’a kadar Bakraç Sanat Galerisi’nde.

■ Arzu Aytekin, Mustafa Bulat, Erol Deneç, Sibel Kasapoğlu, Şevkat İşleğen’in karma eserlerinden oluşan sergi, 24 Kasım’a kadar Almelek Sanat Galerisi’nde. (0212 265 38 51)

■ Alptekin Yüksel’in “Düşlük Vakti” isimli sergisi 24 Kasım’a kadar Galeri Oda’da. (0212 259 22 08)

■ Dönüşüm: Çağdaş Çin Sanatına Bir Bakış isimli sergi 25 Kasım’a kadar İstanbul Modern’de.

■ Nejat Satı’nın “Halet- i ruhiye” isimli sergisi 25 Kasım’a kadar Piartworks’te. (0212 245 40 87)

■ Nezih Çavuşoğlu’nun “Anıtsal Renkler ve Monokromlar” isimli sergisi 25 Kasım’a kadar ekavart Gallery’de. (0212 252 81 31)

■ Joan Botella Lucas’ın sergisi 25 Kasım’a kadar Piartworks’te. (0212 245 40 87)

■ Suna Tüfekçibaşı’nın “İstanbul’da Uykusuz” isimli sergisi 26 Kasım’a kadar Maçka artdesign’da. (0212 343 58 46)

■ International Underground isimli karma sergi 26 Kasım’a kadar Piramid Sanat’ta. (0212 297 31 15)

■ Ozan Oganer’in “Dilemma” isimli sergisi 27 Kasım’a kadar Galeri Merkur’da. (0212 225 37 37)

■ Dilşan Balkancı’nın “Suyla Gelen” isimli sergisi 28 Kasım’a kadar Alta Sanat Galerisi’nde. (0212 282 69 65)

■ Ruşen Eşref Yılmaz’ın “İçimde Kalanlar” isimli sergisi 28 Kasım’a kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde. (0212 251 46 31)

■ Anna Puig Rosado’nun “Marsilya’nın Kalbi” isimli fotoğraf sergisi 29 Kasım’a kadar Galeri Od’A-Ouvroir D’Art-Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nde.

■ Bir Figür Ustası: Neşet Günal’dan Desenler isimli sergi 30 Kasım’a kadar Galeri Selvin’de. (0212 263 74 81)

■ Feyzullah Baytekin’in fotoğraf sergisi 30 Kasım’a kadar Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde. (0216 564 13 00)

■ Muhammet Şengöz’ün “İç – Seller” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Schneidertempel Sanat Merkezi’nde.

■ Suna ve İnan Kıraç Vakfı Atatürk Fotoğrafları Koleksiyonu’ndan fotoğrafların yer aldığı sergi 30 Kasım’a kadar İstanbul Araştırmaları Enstitüsü’nde. (212 334 09 00)

■ Altan Çelem, Bedri Baykam, Doğan Paksoy, İrfan Okan, Mehmet Günyeli’nin “Tüm Diğer Durumlar” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde. (0 212 241 65 35)

■ Sema Maşkılı’nın “Efendiler ve Köleler” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Beyoğlu Akademililer Sanat Merkezi’nde. (0212 245 02 29)

■ Serkan Bayer’in “Görünmeyen Medeniyetler” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Galeriartist Çukurcuma’da.

■ Gülyüz Atkovar’ın “EBRUMANİA” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde. (0216 363 12 80)

■ Armando Gutierrez Rabadan’ın “Micro Chrome” isimli sergisi 30 Kasım’a kadar Astoria AVM – Art Minium’da.

■ Hattuşa’da 106 Yıl sergisi 30 Kasım’a kadar Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde.

■ Rıza Kuruüzümcü’nün sergisi 31 Kasım’a kadar Doruk Sanat Galerisi’nde. (0212 252 05 35)

■ Yerellikten evrenselliğe yolculuk: Neşet Günal sergisi 1 Aralık’a kadar İş Sanat Kibele Galerisi’nde.

■ Rasim Konyar’ın “Dokunduklarımız” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde. (0212 351 00 60)

■ Esra Şatıroğlu’nun “Bana Ait” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Galeri Linart’ta. (0212 247 47 29)

■ Zeynep Perinçek Signoret’in “Keşke” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Galeri Apel’de. (0212-2927236)

■ Abdurruhman Öztoprak anısına yapılan sergi 1 Aralık’a kadar Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi’nde.

■ Dilay Koçoğulları’nın “Mikro-Makro Kozmos: Algının Uyumu” isimli fotoğraf sergisi 1 Aralık’a kadar Daire Galeri’de.

■ Tan Oral’ın “Çizgilerle Geçmiş Olsun” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Avusturya Sen Jorj Hastanesi’nde.

■ Füsun Onur’un “Çeşitlemeler” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Maçka Sanat Galerisi’nde. (0(212) 240 80 23)

■ Cindy Jansen’in “Sevgiyle” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar The Empire Project’te.

■ Mike Berg’in sergisi 1 Aralık’a kadar Galeri Nev’de. (0212 252 15 25)

■ Loris Savino’nun “Sınırlar Arası” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar Poligon Galata’da.

■ Komet, Kezban Arca Batıbeki, Arslan Sükan, Kerem Ozan Bayraktar, Hande Şekerciler, Tayfun Serttaş, Aslı Özdemir ve Sılacan Köseler’in “WARHOLA” isimli sergisi 1 Aralık’a kadar ALAN İstanbul’da. (0212 252 94 53)

■ Kıyamet isimli karma sergi 2 Aralık’a kadar Artgalerim’de.

■ Jerome Symons’un “Mutlu Günler” isimli sergisi 2 Aralık’a kadar PG art Gallery’de. (0212 252 80 00)

■ Arzu Başaran’ın “ağ” isimli sergisi 6 Aralık’a kadar 44A Sanat Galerisi’nde. (0212 233 33 80)

■ Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 8 Aralık’a kadar Nesrin Esirtgen Collection’da. (0212 243 78 53)

■ Memduh Kuzay’ın sergisi 8 Aralıka kadar Tolga Eti Sanatevi’nde. (0216 368 26 79)

■ İsmet Birsel’in “Şahane Dostlar” isimli resim sergisi 8 Aralık’a kadar tarihleri arasında Hobi Sanat Galerisi’nde. (0212 225 23 37)

■ Cem Turgay’ın “Ertelenmiş Zaman” isimli sergisi 8 Aralık’a kadar C.A.M Galeri’de. (0212 245 79 75)

■ Kesişim isimli sergi 8 Aralık’a kadar Galeri 5’te.

■ Nurdan Likos’un “Aklımdakilar” isimli sergisi 8 Aralık’a kadar Galeri İlayda’da. (0212 227 92 92)

■ İbrahim Balaban’ın sergisi 9 Aralık’a kadar Leonardo Sanat Galerisi’nde. (0212 280 83 94)

■ Tankut Öktem’in “Sıradışı bir usta” isimli retrospektif sergisi 10 Aralık’a kadar Caddebostan Kültür Merkezi’nde.

■ Batu Bozoğlu’nun “Ödev: Günümü Gün Et isimli sergisi 14 Aralık’a kadar Sabancı Üniversitesi Kasa Galeri’de.

■ Olaf Otto Becker’in “Sıfır Noktası Üzerinde” isimli fotoğraf sergisi 14 Aralık’a kadar Elipsis Gallery’de. (0212 249 48 92)

■ Fikret Otyam’ın “Hoşçakal İstanbul” isimli sergisi 27 Aralıka kadar Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi’nde.

■ Ahmet Güneştekin’in “Yüzleşme” isimli sergisi 30 Aralıka kadar Antrepo No 3’te.

■ Murathan Özbek’in “İN” isimli sergisi 2 Ocak 2013’e kadar the hall’de. (0212 245 69 22)

■ Altın Çocuklar – 16. – 19. Yüzyıl Avrupası’ndan Portreler isimli sergi 6 Ocak 2013’e kadar Pera Müzesi’nde.

■ Monet’nin Bahçesiisimli sergi 6 Ocak 2013’e kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.

■ Joachim Schmeisser’in fotoğraf sergisi 19 Ocak 2013’e kadar Immagis Galeri’de.

■ Bakış – Portre Fotoğrafının Değişen Yüzü isimli sergi 20 Ocak 2013’e kadar İstanbul Modern’de.

■ 1952 – 2012 Sualtına Işık Tutanlar sergisi 28 Şubat’a kadar Rezan Has Müzesi’nde. (0212 533 65 32)

■ Biz bu memleketi seninle sevdik Lefter sergisi 24 Haziran 2013’e kadar Adalar Müzesi’nde.

■ İşte Güneş isimli sergi 14 Temmuza kadar Rahmi Koç Müzesi’nde. (0212 369 66 00)

ANKARA

■ Geçmişten Günümüze Yansımalar – resim – 15 Kasım’a dek – Güler Sanat’ta. (0 312 236 21 22)

■ Karma Sergi – resim – 15 Kasım’a dek – Armoni Sanat Galerisi’nde. (0 312 440 43 24)

■ Ayşe Arkün – resim – 15 Kasım’a dek – Zeren’le Sanat Galerisi’nde. (0 312 241 26 68)

■ Sema Boyancı – resim – 15 Kasım’a dek – Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 468 21 05)

■ Çizgi Romanlara Çapraz Bakış – çizgi roman sergisi – 15 Kasım’a dek – Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 468 21 05)

■ Zekiye Sarıkartal – resim – 16 Kasım’a dek – Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)

■ Aziz YavuzdoğanEkrem BorazanOsman Yavuz İnal – karma resim – 16 Kasım’a dek – Ziraat Bankası Kuğulu Sanat Galerisi’nde. (0 312 466 05 40)

■ Nusret OrçanVahid Talib – resim – 19 Kasım’a dek – Doku Sanat Galerisi’nde. (0 312 439 78 80)

■ Tülin Demir – resim – 19 Kasım’a dek – Gözde Sanat Galerisi’nde. (0 312 442 11 31)

■ Asiye Aytan – resim – 23 Kasım’a dek – Bilkent Center Sanat Sokağı’nda.

■ Mehmet Güleryüz – resim – 30 Kasım’a dek – m1886’da. (0 312 286 00 74)

■ Şükran ve Hasan Pekmezci- resim – 9 Aralık’a dek – Mustafa Ayaz Sanat Galerisi’nde. (0 312 285 89 98)

■ ‘Mesajınız Var!’-Kentsel Avustralya’da Yerli Kimliği – resim – 15 Aralık’a dek – Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)

İZMİR

■ Ufuk Uzman Yılmaz’ın resim sergisi 17 Kasım’a dek Afrodisyas Sanat Galerisi’nde izlenimde.

■ Arkas Sanat Merkezi, Ahmet Ertuğ‘un “Sessizliğin Yankısı” adlı fotoğraf sergisini ağırlamayı sürdürüyor.

ADANA

■ Gülay Yılmaz’ın, ‘Tuallerle Tanışmamın 10. Yılı ‘adlı yağlıboya resim sergisi bugün 17.30’da Hacı Ömer Sabancı Kültür Merkezi Devlet Güzel Sanatlar Galerisi Sergi Salonu’nda açılacak. Sergi hafta boyu izlenebilecek.

■ Rekreasyon Derneği’nin, Adana Çimento Sanayi (AÇS) Sanat Galerisi’ndeki ‘Karma Resim Sergisi’ 14 Kasım’da sona erecek. (0322 4534445)

İSTANBUL

■ Nardis Jazz Club’da bugün saat 21.30’da Kürşad Deniz Trio, yarın ve çarşamba saat 22.00’de Terence Blanchard Quintet, perşembe saat 21.30’da Yahya Dai Quartet, cuma saat 22.30’da Ceyda Köybaşıoğlu Band, cumartesi Dilek Sert Erdoğan – Hayatımın Divası Ayten Alpman Anısına saat 22.30’da (0212 244 63 27)

■ Salon İKSV’de yarın saat 21.00’de Purity Ring-Mice Parade, çarşamba saat 21.00’de Can Bonomo-Sapan, perşembe saat 21.30’da Carla Pires, cuma ve cumartesi Madeleine Peyroux 21.30’da (0212 334 07 00)

■ Jolly Joker İstanbul’da yarın saat 21.00’de Moğollar ve DJ Güven Erkin Erkal, çarşamba saat 21.00’de Mehmet Erdem, perşembe saat 21.00’de Jeff Loomis, cuma saat 22.00’de Emre Aydın, cumartesi saat 22.00’de Levent Yüksel dinlenebilir.(0212 249 07 49)

■ Babylon’da perşembe günü saat 21.30’da Mira, cuma günü Vesvese Gecesi: Deniz Kurtel, Kaan Duzarat, Arman Akinci, saat 22.00’de aynı gün Gigology Night: GRUM saat 22.30’da. Jacques Lu Cont ve Tom Trago cumartesi günü saat 23.30’da. (0212 292 73 68)

■ Ghetto’da çarşamba günü saat 21.30’da Güntaç Özdemir, perşembe günü Carmen Souza saat 21.30’da. (0212 251 75 01)

■ Bostancı Gösteri Merkezi’nde cumartesi günü saat 21.00’de Candan Erçetin konseri izlenebilir. (0216 362 11 61)

■ Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda çarşamba günü saat 20.00’de Senfoni Orkestrası Eşliğinde Cahit Berkay Film Müzikleri, perşembe saat 20.00’de Deolinda, cuma saat 20.00’de CRR Türk Müziği Topluluğu, cumartesi Souad Massi saat 20.00’de, pazar günü saat 11.30’da da İstanbul Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sahne alacak. (0212 231 54 97)

■ Süreyya Operası’nda bugün saat 20.00’de Cellopianoduo konseri takip edilebilir. (0216 346 15 31)

■ Garajistanbul’da çarşamba günü saat 22.00’de Elif Çağlar, cuma günü saat 21.30’da ise The Cribs sahnede olacak. (0212 244 44 99)

■ Hayal Kahvesi’nde bu akşam saat 22.30’da Emre Kula sonrasında 00.30’da Flexible, yarın saat 22.30’da dört x dört ve saat 00.30’da Fair Play, çarşamba saat 22.30’da İyi Gün Dostları, saat 00.30’da ise Özge Fışkın, perşembe 22.30’da The Away Days ve 00.30’da RadioLux, cuma 22.30’da Aylin Aslım Akustik, 00.30’da SSCB, cumartesi saat 00.30’da Soul Stuff, pazar günü ise saat 00.30’da Erdem Akakçe Band dinleyicilerle buluşacak. (0212 245 10 48)

■ Lütfü Kırdar Sergi Salonu’nda cuma günü saat 20.00’de İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası bir konser gerçekleştirecek. (0212 373 11 00)

■ Caddebostan Kültür Merkezi’nde bu akşam Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası saat 20.00’de dinlenebilir. (0216 467 36 00)

ANKARA

■ Jolly Joker Ankara’da, Funda Arar konseri 16 Kasım’da saat 22.00’de, Duman konseri 17 Kasım’da saat 22.00’de, Gripin konseri 23 Kasım’da saat 22.00’de, Cem Adrian konseri 24 Kasım’da saat 22.00’de, Haggard konseri 25 Kasım’da saat 21.00’de, Mehmet Erdem konseri 29 Kasım’da saat 21.00’de, Uriah Heep konseri 30 Kasım’da saat 22.00’de. (0 312 424 11 11)

■ If Performance Hall’de, Babazula’nın vereceği konser 22 Kasım’da saat 23.00’te. (0 312 418 95 06)

■ MEB Şûra Salonu’nda, Zuhal Olcay’ın vereceği konser 17 Kasım’da saat 20.30’da, Kardeş Türküler’in vereceği konser 15 Aralık’ta saat 20.00’de. (0 312 212 98 86)

■ Ankara Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde, Jam Session’un vereceği caz konseri 14, 21 ve 28 Kasım’da saat 20.00’de, Neşet Ertaş’ı anma konseri 30 Kasım’da saat 20.00’de, Erdal Erzincan ve Kayhan Kalhor’un Batı Sineması’nda vereceği konser 16 Kasım’da saat 20.00’de, Mehmet Evren Hacıoğlu’nun vereceği konser 23 Kasım’da saat 20.00’de.
(0 312 417 56 59)

 KAYNAK :[-]

    Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Benzer Kategoriler

    Leave a Comment

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir