Pages Navigation Menu

Bakırköy Müzik Kursu - Bakırköy müzik

Org Kursu

4 yaşından itibaren herkese / vermekteyiz. Eğitimimiz tercihe göre birebir ve grup ders biçimindedir. Özel ders haftada bir gün bir ders saati, grup dersler ise yaş ve seviyeye göre oluşturulan iki kişilik sınıflarda haftada bir gün1 saat olarak yapılmaktadır. Haftada 3 saat solfej dersleri vermekteyiz. Öğrencimiz solfej derslerinin enaz birine girebileceği gibi isterse 3 derse de girebilmektedir.

Yeni öğrenenler için nota, solfej ve armoni ile başlayan eğitim, her ders enstrümanın imkânlarını öğrenme ve daha profesyonel parçaların çalışılması olarak devam etmektedir. En az dört aylık bir eğitimin sonunda öğrenci bir etkinliğimizde bir parça çalacak düzeye gelebilmektedir.

Eğitmenlerimiz konservatuvar mezunu olup pek çok konserde görev almış, ünlü gruplarla çalışmış ve bu görevlerini hâlâ sürdürmektedirler.

Haftanın her günü 09.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Bireysel derslerde en az iki gün önceden haber verme kaydıyla dersi eğitmenin uygun olduğu bir tarihe erteleme şansınız da vardır.

[form form-9]